Modern Fight Academy HQ


Dersin Açıklamaları;

*MFA Instructor Class; Eğitmen seansları sadece eğitmen ve eğitmen adayları içindir. Ayrıntılı bilgi için lütfen eğitmeniniz ile iletişime geçiniz.

*Modern Self-Defense (Striking); Birçok farklı dövüş sanatlarından kombinlenerek hazırlanmış; çıplak elle uygulanan sokağa yönelik karma öz-savunma sınıfıdır.

* Modern Self-Defense (Weapon); Çevrenizde bulabileceğiniz herhangi bir objeyi, kendinizi müdafa edebilmek için bir silah gibi kullanmayı ve silahlı saldırılara karşı da kendinizi nasıl savunacağınızı öğreten bir çalışma sınıfıdır.

*Sparring Class; Antrenmalarda çalıştığımız teorik bilgilerin pratiğe döküldüğü, koruyucu ekipmanlarla yapılan çalışmalardır. Öğrenciler gerçeğe en yakın şekil de kendilerini koruma fırsatını tecrübe ederler.  Sadece ileri seviye öğrenciler bu derslere eğitmenlerinden onay aldıktan ve gerekli ekipmanları temin ettikten sonra katılabilirler. Yeni başlayan bir öğrenci; haftada üç gün düzenli olarak antrenmanlara altı ay katılması sonucunda ulaşabilir.

*Strenght and Conditioning; Gerek savunma sporların da, gerekse günlük hayatımızda ki zorluklarla mücadele ederken bize yardımcı olacak kasların güç ve dayanıklılık kazanması için gerekli egzersizleriyle dolu olan bir çalışma programıdır. Klasik vücut geliştirme programlarının aksine makinelerin değil, kendi vücut ağırlığımız, serbest ağırlık ve çeşitli ekipmanlar yardımıyla çalıştığımız bir antrenman sınıfıdır.

*Grappling; Tamamen yer dövüşü tekniklerine dayalı, güreş, judo, shoot-wrestling ve bjj gibi branşların antrenman modellerinden beslenen bir çalışma sınıfıdır.

*Stretching and Mobility; Tüm hafta boyunca çalışan ve yorulan kaslarımızın toparlanıp tekrar eski esnekliğine ve hareket kapasitesine kavuşması için yaptığımız esneme ve akışkan hareketlerden oluşan egzersiz sınıfıdır.


Detaylı bilgi için eğitmenimiz ile iletişime geçebilirsiniz.