Modern Fight Academy HQ

Eğitmen:
Mert Hüseyin Gürsoy iletişim (0535) 253 54 59
Arzu Şen İletişim (0507) 456 10 20

 

Saka Spor Kulübü

Eğitmen:
Deniz Benol iletişim (0546) 200 78 91

 


Dersin Açıklamaları;

*Instructor Training Class; Eğitmen seansları sadece eğitmen ve eğitmen adayları içindir. Ayrıntılı bilgi için lütfen eğitmeniniz ile iletişime geçiniz.

*Modern Self-Defense (Unarmed); Birçok farklı dövüş sanatlarından kombinlenerek hazırlanmış; çıplak elle uygulanan sokağa yönelik karma öz-savunma çalışmalarıdır.

* Modern Self-Defense (Armed); Çevrenizde bulabileceğiniz herhangi bir nesneyi kendinizi müdafa edebilmek için bir silah gibi kullanmayı ve silahlı saldırılara karşı kendinizi nasıl savunacağınızı öğreten çalışmalardır.

*Women's Self-Defense; Modern Self-Defense tekniklerinin öğretildiği ve sadece kadınlara özel grup çalışmalarıdır.

*Sparring Class; Antrenmalarda çalıştığımız teorik bilgilerin pratiğe döküldüğü, koruyucu ekipmanlarla yapılan çalışmalardır.

*Kids' Self-Defense; 06-14 yaş arası minik yavrularımıza sporu ve savunma sanatlarını sevdirerek onlara sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için gerekli olan temel alışkanlıkları küçük yaşta kazandıracak çalışma sınıflarıdır. 

*Strenght and Conditioning; Gerek savunma sporların da gerekse günlük hayatımızdaki zorluklarla mücadele ederken bize yardımcı olacak güç ve kondisyon egzersizleriyle dolu olan bir çalışma sınıfıdır.

*Grappling; Tamamen yer dövüşü tekniklerine dayalı, güreş, judo ve bjj gibi branşların antrenman modellerinden beslenen bir çalışma sınıfıdır.

*Kickboxing/Cardio; Adından da anlaşılacağı üzere aerobik bir antrenman modeli. Kickbokstaki yumruk, adım ve tekmeleri kullanılarak yaptığımız bu dinamik sporun süresi 50 dakika. 
İlk beş dakika mini adımlarla güzelce ısınıyor, ardından, tempolu müzikle nabzı yavaş yavaş yukarılara çekiyoruz.
Özellikle günlük hayatın stresinden eğlenceli, tempolu bir yolla kurtulmak ve eğlenirken fazla kilolardan kurtulup fit bir görünüme kavuşmak istiyorsanız bu dersler tam size göre. 

*Not: Sarı renk ile işaretlenmiş olanlar ortak antrenmandır. Tüm okullarımızdaki öğrencilerimize açıktır. Ayrıntılı bilgi için eğitmeninizle iletişime geçebilirsiniz.

*Ders programı değişebilir.